Mis un Misters Latvija 2016

Nu jau pagājušajā gadā, precīzāk, 2016. gada 23. jūlija vakarā kinoteātrī „Splendid Palace” notika nacionālā skaistumkonkursa Mis un Misters Latvija 2016 fināls, kurā par uzvarētājiem kļuva simpātiskā Linda Kinca (18 gadus veca) un neatvairāmais Matīss Pastars (21 gadu vecs).

Pirms konkursa dalībnieki nāca uz skatuves izrādīt savus talantu un daili, ar klusuma brīdi tika godināta mūžībā aizgājusī ilggadējā Mis un Misters Latvija konkursa organizatore Inta Fogele, kura diemžēl nomira dažas dienas pirms konkursa fināla. Inta ar ļoti lielu nepacietību bija gaidījusi šo notikumu, un viņai ierādītajā vietā, skatītāju zāles pirmajā rindā, bija nolikti ziedi.

16 finālistus (8 meitenes un 8 puišus) vērtēja vairākos iznācienos – tautastērpu un peldkostīmu parādē, cīņas mākslas demonstrējumos, dejās, kā arī saviesīgās vakarkleitās un uzvalkos.

Par uzvaru finālā sacentās 18 gadus vecā Daniela Goda-Ramanovska, 20 gadus vecā Anna Britikova, 25 gadus vecā Jūlija Ščetina, 19 gadus vecā Viola Agejeva, 21 gadu vecā Sabīne Saharova, 21 gadu vecā Katrīna Šķēle, 23 gadus vecā Kintija Krastiņa un 18 gadus vecā Linda Kinca.

No puišiem finālā piedalījās 20 gadus vecais Toms Gaumigs, 24 gadus vecais Pjotrs Ivanovs, 22 gadus vecie Ēriks Priede un Jānis Šneiders, 20 gadus vecais Daniels Cvetkovs, 24 gadus vecais Pēteris Lapiņš, 21 gadu vecie Matīss Pastars un Vladislavs Šatrovskis.

Visus finālistu sniegumus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics, operdziedātāja Sonora Vaice, modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs un citi.

Lai konkursa fināls noritētu patīkamāk, par muzikālo atmosfēru rūpējās Justs Sirmais, Raimonds Tiguls ar kori, kā arī ārvalstu viesi – „De Phazz” un „Fools Garden”.

Pēc konkursa fināla norisinājās ballīte. Pēc apbalvošanas konkursa organizatori un visi dalībnieki devās uz ballīšu autobusu, ar kuru devās uz svinībām. Sākumā visi izpriecājās viesnīcas „Merkure Hotel” restorānā, bet pēc tam devās uz Andrejsalas naktsklubu „First Dacha”, kurā malkoja šampanieti un mielojās ar gardu svētku torti.

Jāpiebilst, ka konkursa uzvarētāji – Matīss un Linda – praktiski visu ballītes laiku bija nešķirami. Viņi abi pavadīja laiku kopā, dejoja valsi, kā arī nekautrējās viens otru ar karoti cienāt ar torti.

Mis un Misters Latvija 2016 uzvarētāja Linda nolēma piedalīties šajā skaistumkonkursā, jo tas viņai bija liels izaicinājums, kā arī labs veids, kā izzināt sevi. Pēc viņas domām, piedalīšanās ir iespēja iegūt jaunu pieredzi, iepazīt šovbiznesu un radošus cilvēkus.

Pats galvenais, ko Linda ieguvusi no konkursa, ir pozitīvas atmiņas.

Uzvarētāja Linda kādā intervijā atklājusi, ka neuzskata sevi par skaistāko meiteni Latvijā, jo, pēc viņas domām, šis nav tikai ārējā skaistuma konkurss; tā būtība ir iekšējā spēkā un skaistumā.

Linda uzsver, ka ikvienam vajadzētu piedalīties šajā skaistumkonkursā, jo tas ir milzīgs darbs, ko tu ieguldi sevī, kas tevi pilnveido un pēc kura tev ir milzīgs gandarījums par paveikto.

Mis un Misters Latvija 2016 uzvarētājs Matīss nolēma piedalīties šajā skaistumkonkursā, jo viņš zināja, ka iegūs jaunu pieredzi, jaunus draugus un ka piedalīšanās ir lieliska iespēja pilnveidot sevi dažādās jomās.

Arī šogad tiek rīkots šāds skaistumkonkurss (Mis un Misters Latvija 2017), kurā pieteikties var pilnīgi ikviens, kuram ir kaut mazākā vēlēšanās. Viss, kas tev ir jādara, ir jāpiesakās konkursa pirmajai atlases kārtai. Pieteikšanās šim skaistumkonkursam notiek elektroniski.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *