Skaistumkonkursā „Miss World Peace 2015” uzvar Linda Andriksone no Ogres

Katru gadu tiek rīkots starptautisks skaistumkonkurss „Miss World Peace”, kurš parasti pulcē lielu skaitu dalībnieku no dažādām pasaules valstīm. Šī konkursa mērķis ir veicināt mieru pasaulē.

Miss World Peace”, kurš notika 2015. gadā, bija ļoti nozīmīgs un īpašs Latvijai, jo par šī konkursa uzvarētāju kļuva latviete (ogrēniete) Linda Andriksone.

„Miss World Peace 2015” notika Ķīnā, precīzāk, Ķīnas pilsētā Honkongā, un šis skaistumkonkurss pulcēja kopā 38 dalībnieces. Konkursa pirmās vicemis titulu ieguva Rupa Khurana, kas pārstāvēja Indiju, toties Roberta Memmi, kas pārstāvēja Itāliju, ieguva otrās vicemis titulu.

Par šī konkursa labāko nacionālo tērpu tika apbalvota dalībniece, kas pārstāvēja Taizemi.

Kā iepriekš tika minēts, par „Miss World Peace 2015” uzvarētāju kļuva Linda Andriksone no Ogres. Jāpiebilst, ka Linda šajā konkursā ieguva arī vēl vienu titulu – „Miss Photogenic”, tādā veidā kļūstot par fotogēniskāko meiteni šajā konkursā. Šis skaistumkonkurss bija pirmais Lindas starptautiskais konkurss, kurā viņa piedalījusies.

Kā saka pati Linda, tad konkurence šajā starptautiskajā skaistumkonkursā ir bijusi ļoti sīva. Neskatoties uz to, visas konkursa dalībnieces bija ļoti sadraudzējušās, un uzturējušas kontaktus arī pēc konkursa.

Linda uzskata, ka viņa ieguvusi uzvaru šajā konkursā, pateicoties savam patiesumam un nebeidzamajam vienkāršumam.

Visas konkursa dalībnieces tika vērtētas visu ceļojuma laiku, t.i. 12 dienas, kuras, pēc Lindas sacītā, esot aizritējušas nemanāmi ātri (vēja spārniem): „Konkursa ietvaros mēs tikāmies ar konkursa sponsoriem, devāmies dažādās ekskursijās, iepazināmies ar Ķīnas kultūru, kā arī daudz ko citu. Šajā konkursā es jutos kā princese, jo mūs, dalībnieces, pat ļoti lutināja.”

Linda par savu uzvaru ir bijusi lielā šokā, un viņa nav spējusi tam noticēt. Arī Lindas tuvākie par uzvaru šajā konkursā sākumā neticējuši.

Neskatoties uz „Miss World Peace 2015” uzvarētājas titulu, Linda jau piedaloties jutās kā uzvarētāja, jo, kā saka pati Linda: „„Miss World Peace 2015″ ir pirmās starptautiskās sacensības, kurās esmu piedalījusies, un šī ir mana dzīves labākā pieredze un piedzīvojums, kurā esmu guvusi milzīgi daudz pozitīvu emociju un iespaidu.

Linda milzīgi lielu paldies saka arī visiem saviem atbalstītājiem, tajā skaitā arī savai ģimenei, jo bez viņiem uzvara šajā konkursā nebūtu iespējama.

Jāpiebilst, ka Linda 2015. gada pavasarī uzvarēja arī Latvijas skaistumkonkursā „Miss un Misters Ogre 2015”. Konkursa “Mis un Misters Ogre” tradīcija tika atjaunota 2011. gadā pēc daudzu gadu pārtraukuma. Šis konkurss ir kā iniciatīva vietējiem jauniešiem, kas viņus aicina uz brīvā laika lietderīgu pavadīšanu un, protams, arī mērķtiecīgu dzīvi. Piedaloties šajā konkursā, ikvienam dalībniekam tiek dota iespēja iegūt ļoti vērtīgu pieredzi, piedalīties modes skatēs un fotosesijās, labi izskatīties, iemācīties pareizi runāt, tikties ar dažādu jomu profesionāļiem utt.

Nevar nepieminēt arī to, ka 2015. gadā Linda piedalījās arī konkursā „Miss Bikini Latvia 2015”, kurā viņa ieguva titulu kā „Miss Model”. Šis konkurss norisinājās Rīgas populārajā klubā Coyote Fly. Uzvaras laurus šajā konkursā saņēma Anete Šaitere.

Linda Andriksone ir absolvējusi Ogres Valsts ģimnāziju, un šobrīd ir Latvijas Sporta akadēmijas studente; viņa grib kļūt par fitnesa treneri. Sports ir Lindas dzīve. Pirms studijām LSPA Linda mācījās Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), kur apguva ķīmijas tehnoloģiju, toties, laikam ejot, viņa sapratusi, ka tas nav priekš viņas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *