Konkursi vecmāmiņām

Varbūt kādam var likties neticami, bet mūsdienās notiek arī konkursi vecmāmiņām. Nu jau vairākus gadus, precīzāk, jau piekto gadu, Latvijā tiek rīkots konkurss „Vecmāmiņa”, kura galvenais uzdevums ir celt sieviešu pašapziņu, lai ikviena apzinātos savu skaistumu un savu vērtību, kā arī to, ka ikviens var būt vērtīgs un skaists jebkurā vecumā.

„Vecmāmiņa 2016”

Par „Vecmāmiņu 2016” tika kronēta Līga Pennere no Balviem. Šī konkursa fināls norisinājās Mārupes kultūras namā, kurā valdīja patīkama, svinīga un arī ļoti sirsnīga gaisotne.

Konkursa uzvarētājas Līgas mērķis bija gūt jaunus iespaidus. Jāpiemin, ka Līgai tika dota iespēja arī piedalīties starptautiskajā konkursā „Mis Grandma Universe 2017”, kas notiks Sofijā – Bulgārijas galvaspilsētā.

Vicemis titulu šajā konkursā ieguva Vita Klausa no Staļģenes, Inese Mollere no Alūksnes, kā arī Aija Eidinta no Dobeles.

„Vecmāmiņa 2016” var lepoties ar starptautisku žūriju – visas vecmāmiņas vērtējuši pazīstami producenti un talantu konkursu rīkotāji no Tatarstānas un Maskavas, zināmi modes eksperti un horeogrāfi, kā arī deputāti no Rīgas un no Mārupes.

„Vecmāmiņa 2015”

Par „Vecmāmiņu 2015” tika kronēta Anita Strapcāne no Balviem. Konkursa fināls norisinājās Baltijas lielākajā kūrortpilsētā – Jūrmalā, pirmajā adventē, kas padarīja šo dienu ļoti īpašu un neaizmirstamu gan pašām dalībniecēm, gan skatītājiem. Jāpiemin, ka uz šo konkursu ieradies pat bija Ventspils mērs.

Pilnīgi ikviena dalībniece  pārsteidza gan atbalstītājus, gan žūriju ar saviem talanta priekšnesumiem (pat dejoja erotisku deju ap stieni). Vairākos priekšnesumos tika iesaistīti arī mazbērni.

Jaunākajai vecmāmiņai bija tik 35 gadi, savukārt vecākā bija 62 gadus veca. Visas finālā iekļuvušās omītes šim konkursam bija saposušās īpaši eleganti un skaisti.

„Vecmāmiņa 2014”

Par „Vecmāmiņu 2014” tika kronēta Vera Loze. Konkursa fināls notika viesnīcā Radisson Blu Daugava.

Jāpiemin, ka konkursa uzvarētāja Vera ne tikai izskatās jauna un skaista, bet arī vēl šobrīd pati jūtas kā jauna meitene. Pēc viņas domām, jaunību sieviete var paildzināt pavisam vienkārši – 40 gadu vecumā dzemdējot vēl vienu bērnu, jo bērns ir jaunības garants. Bērns nodrošina arī fiziskās aktivitātes – ar viņu jāspēlējas, jāskrien pakaļ, jāpastaigājas kopā ar viņu un jāveic citas atraktīvas nodarbes.

Visjaunākajai vecmāmiņai šajā konkursā bija 48 gadi, savukārt visvecākajai – 74 gadi. Šo omīšu vidū bija visdažādāko profesiju pārstāves – skolotājas, masieres, pensionāre, uzņēmējas, deju instruktore, skaistumkopšanas konsultante, ģeogrāfe u.c.

„Vecmāmiņa 2013”

Par „Vecmāmiņu 2013” tika kronēta sportiskā Lolita Aleksejenko no Ikšķiles. Konkursa fināls notika Pārdaugavas viesnīcā „Maritim Park Hotel Riga”.

Ikviena konkursa dalībniece priecēja gan žūriju, gan skatītājus ar saviem interesantajiem dzīvesstāstiem un rādīja savus talantus – cita dziedāja, cita dejoja, cita deklamēja dzeju, cita rādīja teatrālu uzdevumu utt.

Jāpiemin, ka neviena šī konkursa dalībniece netika apbižota un ka pilnīgi visas saņēma titulus.

„Vecmāmiņa 2012”

Par „Vecmāmiņu 2012” tika kronēta Vija Asbaha no Rīgas. Pati Vija par uzvaru konkursā bija ļoti pārsteigta, taču tajā pašā laikā arī ļoti gandarīta par iegūto titulu.

Konkursa fināls notika Spīķeru koncertzālē.

Visas konkursa dalībnieces vērtēja vairāk nekā 20 dažādi žūrijas locekļi, kuru vidū bija dizainere Zane Pallo, dejotājs Rolands Šteinbergs, modes dizaineris Aleksandrs Pavlovs, uzņēmēja Marika Ģederte u.c.

Visvecākā šī konkursa dalībniece Anna Kumsāre ieguva titulu „Latvijas lepnums un gods”. Jāpiemin, ka atzinīgi tika novērtētas arī tādas dalībnieces kā Dace Jansone, Anda Krūmiņa un Maija Korņējeva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *